قسمت قالب تزریق

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

بخش تزریق تزریق

ریخته گری تزریقی یک روش تولید قطعات با تزریق مواد به قالب است. روش اصلی پردازش پلاستیک ها قالب گیری تزریقی است. در این فرایند، پلاستیک به یک قیف قرار داده می شود، جایی که آن را گرم و تزریق می کند و از طریق یک اتاق طولانی با یک پیچ مجزا تزریق می شود. سپس آن را به حالت مایع تبدیل می شود. نازل در انتهای محفظه واقع شده است، از طریق آن پلاستیک سیال مجبور به خنک شدن و قالب بسته شده است. همان طور که پلاستیک خنک و جامد می شود، محصول نیمه تمام از مطب خارج می شود.

قالب گیری تزریقی

توضیحات محصول

ماده: ABS،   می تواند   رنگ های مختلف با اضافه کردن   رنگ های مختلف   لایه بیرونی بلافاصله سرد می شود تا یک پوسته جامد کم تراکم ایجاد کند وقتی که ماده مذاب در طول ریختن به سطح حفره دسترسی پیدا کند. با توجه به رسانایی ضعیف حرارتی پلاستیک، لایه داخلی پلاستیک به آرامی خنک و تشکیل یک انقباض بزرگ از لایه جامد با چگالی بالا. بنابراین، ضخامت دیواره، خنک کننده آهسته، ضخامت لایه با ضخامت بالا از انقباض. علاوه بر این، آیا قطعه های تعبیه شده یا قطعات جاسازی نشده یا قطعات آن، مقدار مستقیم تأثیر مستقیم بر جهت جریان مواد، توزیع تراکم و اندازه مقاومت انقباض دارد، بنابراین ویژگی های قطعات پلاستیکی در اندازه انقباض، جهت.

ویژگی قالب گیری تزریقی:

رزین به راحتی شکل می گیرد، خم شدن و استحکام فلزی، مقاومت و مقاومت در برابر حرارت از ترکیب متقابل مکمل می تواند به پیچیده پیچیده پیچیده فلزات محصولات پلاستیکی ساخته شده است.  

دمای قالب گیری تزریقی:

دمای قالب پایین می تواند انقباض قالب بندی را کاهش دهد. دمای قالب یکنواخت، زمان خنک سازی کوتاه و سرعت تزریق سریع می تواند تغییر شکل پراکندگی قطعات پلاستیکی را کاهش دهد. برای پلیمرهای کریستالی، افزایش دمای قالب می تواند اندازه قطعات پلاستیکی را تثبیت کرده و از پدیده پس از پختگی جلوگیری کند، اما منجر به چرخه قالب گیری طولانی و نقص قطعات پلاستیکی شکننده می شود.

فشار پلاستیکی:

به طور کلی، فشار پلاستیکی افزایش می یابد   کارایی پلاستیسیته. اگر فشار تزریق بالاتر باشد، زمان نگهداری طولانی تر است و دقت ابعاد محصول بالاتر است.

نمایش محصول

قالب گیری تزریقی

کارخانه نمایش

قالب گیری تزریقی

درباره Rapid Direct

در سال 2014 تاسیس شده است، سریع مستقیم تلاش های سازگارانه را برای یادگیری در حالی که رشد، ساخته شده است که قدرت نهایی ما تبدیل شده است. ما را از رقبای خود کنار گذاشته است، سفر ما یک مهارت است که در آن ما با راه حل های قابل اعتماد ساختن برای سهولت مشتریان خود بیرون آمده ایم. ما از مسیر دشوار و گیج کننده که مشتریان در طول فرایند تولید با آن مواجه هستند مطلع شده اند. از این رو، ما تولید کننده محصولات مورد نیاز خود را با هزینه ای با ارزش ترین و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده، رهبری می کنیم.

یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. این که آیا شما به دنبال ماشینکاری CNC، طراحی نمونه اولیه سریع، چاپ 3D، تولید ورق فلز، قالب ریخته گری تزریق، و یا هر گونه خدمات مرتبط با تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

 

 

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us