اتصالات لوله کشی تزریقی

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا چین شنژن
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T ، PayPal ، Western Union ، ویزا

اتصالات لوله کشی تزریقی

این محصول به طور گسترده ای در محصولات الکتریکی ، پوسته سازهای برقی و ساختار الکترونیکی محصول مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات اصلاح شده PC بیشتر هستند ، معمولاً فیبرهای شیشه ای ، پرکننده های معدنی ، مواد نگهدارنده شعله شیمیایی ، سایر پلاستیک ها را اضافه می کنند. پردازش بسیاری از سطوح مواد اصلاح شده به ساختار تزریق پلاستیک سازی ویژه نیاز دارد.

قالب گیری تزریقی

توضیحات محصول  

درمان پلاستیک
PC سرعت جذب آب زیادی دارد ، بنابراین قبل از پردازش باید از قبل گرم شده و خشک شود. PC خالص در دمای 120 درجه خشک می شود ، PC اصلاح شده معمولاً بیش از 4 ساعت در 110 درجه خشک می شود. بیش از 10 ساعت خشک نشود. به طور کلی می توان برای داوری درباره هوا به اندازه کافی خشک استفاده کرد. تا 20٪ از مواد اولیه قابل استفاده است. در بعضی موارد ، 100٪ از مواد اولیه قابل استفاده است. مقدار واقعی به نیازهای کیفیت محصول بستگی دارد. مواد پردازش شده نباید همزمان با مستربچ رنگهای مختلف به طور همزمان مخلوط شوند ، یا به خواص محصول نهایی آسیب جدی وارد کند.

انتخاب دستگاه قالب گیری تزریقی
اکنون محصولات رایانه های شخصی به دلیل هزینه و دلایل دیگر ، استفاده از مواد اصلاح شده بویژه محصولات الکتریکی ، بلکه همچنین برای افزایش عملکرد آتش ، در PC retardant شعله و سایر قالب های تولید آلیاژ پلاستیک ، الزامات سیستم قالب گیری تزریقی دستگاه قالب گیری تزریقی خوب است مخلوط کردن ، مقاومت در برابر خوردگی ، پیچ پلاستیک سازی معمولی دشوار است برای انجام.

طراحی قالب و گیت
درجه حرارت قالب معمول 80-100 ℃ است ، اضافه کردن فیبر شیشه ای 100-130 ، از محصولات کوچک می توان از دروازه سوزن استفاده کرد ، عمق دروازه باید 70٪ ضخیم ترین قسمت باشد ، سایر دروازه ها دارای حلقه و مستطیل هستند.
هرچه این دروازه بزرگتر باشد ، بهتر است که پلاستیک کاهش یابد ، اضافه کاری دارد و باعث ایجاد نقص می شود. عمق دریچه باید از 0.03-0.06 mm کمتر باشد و کانال جریان باید تا حد امکان کوتاه و گرد باشد. شیب انتشار به طور کلی حدود 30 & # 39؛ -1 است.

دمای ذوب
این می تواند از یک روش تزریق خالی برای تعیین درجه حرارت پردازش استفاده کند. درجه حرارت پردازش رایانه های شخصی 270-320 ℃ ، برخی از کامپیوترهای با وزن مولکولی اصلاح شده یا کم 230-270 است.

سرعت تزریق
قالب گیری سرعت تزریق سریعتر مانند قطعات سوئیچ برقی را ببینید. معمول برای نمونه سازی سریع با سرعت آهسته.

فشار پشت
فشار عقب حدود 10bar را می توان به طور مناسب بدون علائم هوا یا رنگ های مختلط کاهش داد.

زمان بازداشت
اگر زمان اقامت در دمای بالا خیلی طولانی باشد ، مواد از دست می دهند ، CO2 را آزاد می کنند و زرد می شوند. از سیلندر تمیز کننده LDPE ، POM ، ABS یا PA استفاده نکنید. پاکسازی PS را اعمال کنید.

مواردی که نیاز به توجه دارند
برخی از رایانه های شخصی اصلاح شده ، به دلیل بار زیاد بهبودی (کاهش وزن مولکولی) یا اجزای مختلف مخلوط ناهموار ، تولید حباب مایع قهوه ای تیره.

نمایش محصولات

قالب گیری تزریقی

نمایش کارخانه

قالب گیری تزریقی

درباره Rapid Direct

یکی از بهترین شرکتهای تولید آنلاین در جهان ، Rapid Direct   وعده می دهد   مشتریان با خدمات معتبر و قابل توجه جهانی. Rapid Direct   این تیم متشکل از متخصصان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد مشاغل شما فعالیت می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی ، چاپ سه بعدی ، ساخت ورق فلزی ، قالب تزریق یا هر نوع خدمات مرتبط با ساخت ، Rapid Direct   اینجا است تا به شما در رشد و توسعه سفر کمک کند.

 

 

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us