مخزن قالب گیری تزریقی تزریقی

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

مخزن قالب گیری تزریقی تزریقی

قالبگیری تزریقی استفاده از پلاستیک حرارتی حرارتی است، اولین مواد اولیه پلاستیک با استفاده از پیچ گرما اصطکاک چرخان و گرمایش لوله مواد و کمک به آن به حالت مایع تبدیل شده و سپس با تزریق فشار به طراحی سوراخ مدل، پس از خنک کردن به انواع اشکال شکل محصول.

قالب گیری تزریقی

توضیحات محصول

تزریق ریخته گری پردازش: قفل قالب - تزریق چسب - چسب ذوب - آزاد - باز کردن قالب - تولید محصول نهایی را حذف کنید.

مواد: پلاستیکی پلاستیکی داغ به ذوب پلاستیک مربوط می شود که به تدریج در خنک نمودن حرارت و خنک کننده نرم می شود، از قبیل گرم کردن می تواند دوباره دوباره خنثی شود، بدین ترتیب محصول بد تولید می شود پس از خرد کردن می توان مواد جدیدی برای قالب گیری تزریق اضافه کرد. گرمازدایی پلاستیک حرارتی مانند گرمایش نمیتواند دوباره آن را نرم کند. دوباره تکرار قالب. قالب ریزی و سازه های پلاستیکی با حرارت بالا، حرارت دادن دمای پایین، از مواد خام به لوله گرما برای تسکین آن و سپس فشار بالا به یک حفره قالب. قالب برای نگه داشتن اسکلروز گرما در درجه حرارت بالا و سپس خنک کردن قالب. معایب پلاستیک گرماسختی استفاده مجدد نیست. با استفاده از پردازش قالب گیری تزریقی گرمانرم.

شرایط موثر بر روند ذوب

دمای ذوب چسب: درجه حرارت ذوب متفاوت است، ویسکوزیته پلاستیک نیز متفاوت است، در زمان پر شدن جریان وضعیت پویا نیز متفاوت از طبیعت است، تولید استرس داخلی تحت تاثیر قرار می گیرد، زمان خنک مورد نیاز است یکسان نیست. این است که تاثیر درجه حرارت ذوب از جمله کل زمان چرخه و درجه حرارت ذوب نیز اجازه نمی دهد تا تاثیر کیفیت محصول را نادیده بگیرد، در صورتی که گرمای بیش از حد ممکن است منجر به تخریب مواد پلاستیکی مانند تخریب، تجزیه گاز، زرد و بنابراین، بیشتر باعث خطوط تولید محصول و حباب می شود. تاثیر ظاهر و قدرت محصول. دمای ذوب و طراحی پیچ، دمای لوله تغذیه و فشار پیچ، سرعت پیچ، حجم تزریق و زمان چرخه. هر نوع مواد مختلف دارای دامنه دمايی مختلف ذوب از پیشنهادات مناسب است. به دایرکتوری، و سپس بر اساس نتایج آزمون واقعی، به دلیل ویژگی های محصول، تفاوت طراحی قالب. مهمتر از همه این است که باید در این شرایط، دقیقه موارد ریخته گری به عنوان مدیریت کیفیت باشد.

دمای لوله مواد
تنظیم دما مواد لوله برای کنترل مواد دمای لوله حلقه گرما، یعنی منبع گرمای ذوب است. هدف اصلی دو است، یکی این است که رشته اصلی در لوله تغذیه و پیچ ذوب پلاستیک سرامیک پیچ، و چرخش پیچ. 2 آن است که بخش پلاستیکی انرژی گرما مورد نیاز برای رسیدن به ذوب را بسازد. تنظیم دما بر اساس مواد اولیه پلاستیک متفاوت است. از داده های به دست آمده از مشخصات مواد. اما، به طور کلی، دمای پایین تر از دمای مذاب حدود 5 تا 10 درجه است. به علت چرخش پیچ نیز می تواند علت حرارتی مکانیکی را ایجاد کند. دمای لوله تغذیه معمولا به چهار دوره کنترل تقسیم می شود. بهترین می تواند بخش تغذیه پیچ، بخش فشرده سازی، دوره اندازه گیری، و همچنین سایر راهنمایی های ساقه متناسب با تنظیمات درجه حرارت مختلف داده شده است. از آنجا که درجه حرارت ذوب مطلق است، و دمای لوله تغذیه نسبی است. پلاستیک عمومی عمدتا در لوله تغذیه در پشت تنظیمات کم دما قرار دارد. سپس تنظیم درجه حرارت بالا، تا زمانی که قسمت ساقه ساقه. با توجه به تأثیر حفظ گرما فقط نسبتا ساده است، دلیل اغلب به دمای ذوب به تکالیف بستگی دارد. اما گاهی اوقات تنظیم دما را نیز می توان برای کنترل کشش سیم، انجماد و غیره استفاده کرد.
 

نمایش محصول  

قالب گیری تزریقی

کارخانه نمایش  

قالب گیری تزریقی

درباره Rapid Direct

یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ سه بعدی، تولید ورق فلز، قالب گیری تزریقی یا سایر خدمات مربوط به تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

 

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us