فرآیند ریخته گری تزریقی آسفالت باکلیات

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

فرآیند ریخته گری تزریقی آسفالت باکلیات

قالب گیری تزریقی

توضیحات محصول

مواد: Bakelite   پودر (PF). Bakelite، همچنین به نام Bakelite شناخته شده است، عملکرد عایق خوب، مورد استفاده برای تولید لوازم الکتریکی و محصولات صنعتی روزانه است. این عمدتا از پلاستیک فنول با پودر چوب به عنوان پرکننده ساخته شده است.

فرآیند قالب گیری تزریقی:

ذوب کردن پودر باکلییت را به حالت مذاب با سیالیت، سپس ذوب بکلییت را به داخل حفره قالب تزریق کرده و بطری را بعد از خنک شدن بشکل می سازد.

نقاط پردازش:

فشار برگشتی: فشار تزریق باکلیت به طور کلی بین 3-5 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است و می توان آن را با انتخاب محصولات مناسب و ساختار محصول با انتخاب مناسب مناسب تولید کرد.

سرعت قالب گیری تزریقی:   سرعت تزریق باکلیت عمدتا در سرعت متوسط ​​است. با توجه به سیالیت خوب، قالب گیری تزریقی باکلیوت به فشار تزریق بخصوصی نیاز ندارد و فشار آن می تواند حدود 60 کیلوگرم باشد.

دمای قالب:   باکلیت یک سرعت تشکیل سریع تر دارد و زمانی که دمای قالب پایین تر از 70 ° C. معمولا در قالب دمای 40 ° C.

دمای مواد، کنترل دما قالب

انواع مختلف پلاستیکی نیاز به شرایط مختلف دما، مواد پلاستیکی غیر مایع و استفاده از بیش از دو نوع مخلوط همان اتفاق نمی افتد، باید کنترل مواد پلاستیکی را در محدوده مقدار جریان مطلوب قرار داده، این معمولا آسان است، اما برخی از کنترل های قالب قالب پیچیده تر است، شکل های مختلف هندسی شکل، اندازه، نسبت ضخامت موضوع خنک کننده مختلف دارای شرایط خاصی است، درجه حرارت قالب را تا حد زیادی کنترل زمان خنک کننده.

کنترل فشار و اگزوز

فشار تزریق مناسب، مطابقت بین نیروی بستر باید در اشکالزدایی قالب حل شود، در حفره قالب و هسته تشکیل شده توسط شکاف در هوا و گاز تولید شده توسط پلاستیک باید از قالب اسلات اگزوز، از قبیل اگزوز کوتاه خواهد بود ضربات، جوش زدن یا سوختگی، گاهی اوقات سه نقص تشکیل شده از لحظه ای به همان اندازه ظاهر می شوند.

کنترل تکمیل قطعات تزریق  

برخی از قطعات پلاستیکی به علت شکل و اندازه های مختلف، با درجه حرارت و از دست دادن تغییر فشار، شرایط مختلف تغییر شکل و پیچیدگی وجود دارد، در این زمان می توانید برخی از وسایل کمکی برای تنظیم، برخی از اقدامات اصلاح در زمان پس از تشکیل قطعات را خارج از قالب، صبر کنید تا خنک کننده طبیعی خود را پس از شما می توانید اصلاح بهتر، اثر تنظیم. اگر مديريت شديد در طول فرآيند قالبگيري تزريق اطمينان حاصل شود، اندازه قطعات قالبگيري تزريق، کنترل بسيار مطلوبي خواهد داشت.  

 

نمایش محصول

قالب گیری تزریقی

کارخانه نمایش

قالب گیری تزریقی

درباره Rapid Direct

یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ سه بعدی، تولید ورق فلز، قالب گیری تزریقی یا سایر خدمات مربوط به تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

 

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us