چاپ اسباب بازی 3D

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

شرح فرآیند چاپ 3D

چاپ سه بعدی

فرایند برش

پروسه برش چیست؟ برش اساسا مدل 3D خود را بر روی تکه ها، طراحی مسیر چاپ (چگالی پر، زاویه، پوسته و غیره) و ذخیره سازی فایل برش را در بر می گیرد. Gcode، فرمت فایل که پرینترهای 3D می توانند مستقیما بخوانند و استفاده کنند. سپس، از طریق نرم افزار کنترل چاپگر 3D،. فایل Gcode به چاپگر ارسال می شود و پارامترهای چاپگر 3D کنترل می شوند. این حرکت چاپ را تکمیل می کند. این در واقع با چاپگر 3D ارتباط برقرار می کند.

فرایند چاپ

پرینتر 3d، از طریق خط داده، کارت SD و غیره، مدل های انتقال فایل فایل GCode را به چاپگر 3d بفرستید. در همان زمان چاپ سه بعدی   مواد و پلت فرم چاپ اشکال زدایی، تنظیم پارامترهای چاپ، سپس چاپگر شروع به کار، مواد چاپ لایه توسط لایه، از طریق چسب ویژه برای اتصال بین لایه و لایه، و با توجه به طراحی بخش، در نهایت آنها لایه بر حسب لایه. درست مانند ساخت یک خانه، لایه آجر را با لایه قرار دهید، اما پس از انباشت، آن را به خانه استریو می آید. در نهایت، از طریق لایه بندی، چسباندن و انبساط، یک شی کامل به وجود می آید. بزرگترین تفاوت بین چاپگر 3D و چاپگر سنتی این است که " جوهر " از مواد خام واقعی استفاده می کند.   پس از اینکه پرینتر سه بعدی کار خود را انجام داد، شیء را خارج کرده و پس از پردازش انجام دهید. برای مثال، هنگام چاپ برخی از ساختارهای معلق، یک ساختار پشتیبانی باید قبل از اینکه قسمت های قابل تعویض چاپ شود، باید برداشته شود. بنابراین، این بخشی از پشتیبانی بیش از حد باید برای پردازش پس از آن حذف شود.

 

فرایند تکمیل

گاهی اوقات اشیاء چاپ شده سه بعدی سطوح خشن دارند (مثل فلز SLS) که نیاز به پرداخت دارند. روش های پرداختی عبارتند از جراحی های فیزیکی و پرداخت های شیمیایی. این معمولا انفجار و انفجار باریک و بخار هموار می شود.

علاوه بر این، 3DP   تکنولوژی چاپ می تواند چاپ رنگی چندگانه را به دست آورد، دیگر فقط می توان تنها یک رنگ را چاپ کرد.   گاهی اوقات لازم است که اشیای چاپ شده از قبیل پلاستیک ABS، رزین حساس به نور، نایلون، فلز و غیره رنگ شود. مواد مختلف نیاز به رنگدانه های مختلف دارند.

برای درمان های دیگر، پس از اتمام فرایند مواد پودر چاپ 3d، برخی از اقدامات پیگیری برای ارتقاء قدرت قالب گیری و افزایش زمان نگهداری قالب، از جمله تنظیم استاتیک، ختم مجاز، حذف پودر، پوشش، و غیره پس از فرایند چاپ، قالب چاپ باید برای یک دوره زمان باقی مانده باشد، به طوری که پودر تشکیل دهنده و گیربکس را می توان به طور کامل از طریق واکنش crosslinking، نیروی متقابل مولکولی، و غیره، به خصوص برای پودر با گچ یا سیمان به عنوان جزء اصلی  

اولین شرایط تشکیل، سخت شدن بین پودر و آب است، و سپس اثر تقویت کننده قسمت جانبی، یک دوره زمانی مشخص از تاثیر آن بر تاثیر نهایی تشکیل می شود. هنگامی که قالب دارای سختی اولیه است، می توان اقدامات اضافی را برای تقویت بیشتر نیروها با توجه به دسته های مختلف مانند گرمایش، خشک کردن خلاء، اشعه ماوراء بنفش و غیره اعمال کرد. پس از اتمام این فرآیند، قالب آماده شده نسبتا سخت است، بنابراین لازم است پودر دیگر را بر روی سطح بریزید، بیشتر پودر اطراف را با یک قلم مو دور کنید و پودر باقی مانده را با ارتعاش مکانیکی، ارتعاش مایکروویو، بادگیری در جهات مختلف و غیره حذف کنید. همچنین گزارش شده است که قالب ها در یک حلال مخصوص غوطه ور شده است، که پودر پراکنده را حل می کند، اما قالب جامد را حل نمی کند. می تواند به هدف حذف پودر اضافی دست یابد.

برای قالب گیری پودر به پایان رسید. به خصوص مواد تشکیل دهنده مبتنی بر گچ، سرامیک و دیگر به راحتی آب از قالب ها استفاده می شود. با این حال، باید در نظر داشته باشید که مشکل حفظ طولانی مدت آن، روش معمولی این است که یک لایه چسب ضد آب ضد چروک را در خارج از قالب قلم بزنید، شدت آن را افزایش دهید، جلوگیری کنید به خاطر کمبوجیه یا قالب را به یک پلیمر محافظ بپاشید، مانند رزین اپوکسی، سایانو اکریلات، موم پارافین ذوب شده و غیره]، و قالب نهایی می تواند ضد آب، قوی، زیبا و به راحتی تغییر شکل داده شود.  

 

نمایش چاپ 3D محصول

چاپ سه بعدی

 

کارخانه نمایش

چاپ سه بعدی

 

 

 

 

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us