فرایند ریخته گری تزریقی از مورد سیلیکون

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

فرایند ریخته گری تزریقی از مورد سیلیکون

ریخته گری تزریقی نیز به عنوان قالب گیری تزریقی شناخته شده است، این روش تزریق و ریخته گری است. روش ریخته گری تزریقی دارای مزیت سرعت تولید، بهره وری بالا است، می تواند عملیات اتوماسیون را تحقق بخشد، نژاد طراحی و رنگ بسیار است، می تواند توسط جین به بسیاری، شکل می تواند از بزرگ به اندازه کوچک، و دقیق در ابعاد و ارتقاء محصول، می تواند به قطعات پیچیده، قالب تزریق مناسب برای تولید انبوه با محصول پیچیده و زمینه پردازش.

در یک درجه حرارت خاص، از طریق پیچ، بلافاصله مواد پلاستیکی ریخته شده، با تزریق فشار بالا به حفره قالب، پس از خنک کردن و خنک کردن، برای به دست آوردن روش قالب گیری. این روش برای تولید انبوه قطعات پیچیده مناسب است و یکی از روش های مهم پردازش است.

قالب گیری تزریقی

توضیحات محصول:

فشار در فرایند تزریق شامل فشار پلاستیکی و فشار تزریق است که به طور مستقیم بر کیفیت و انعطاف پذیری محصول تاثیر می گذارد.

افزایش فشار پلاستیکی می تواند دمای ذوب را یکنواخت کند، ترکیب رنگ یکنواخت و تخلیه گاز در ذوب. در عملیات عمومی، فشار پلاستیسیته باید به عنوان کمترین حد ممکن برای اطمینان از کیفیت خوب محصول تعیین شود. مقدار خاصی با نوع استفاده از پلاستیکی متفاوت است اما به ندرت از 20 کیلوگرم در سانتی متر بیشتر است.

1،   ماده خام:

سیلیکون   ساختمان، لوازم الکترونیکی، ماشین آلات، متالورژی، خودرو، صنایع شیمیایی، نساجی، صنایع سبک، مواد غذایی، پزشکی و دیگر دامنه کاربرد در زمینه مواد اولیه بسیار گسترده است، آن را از هر دو عملکرد مواد معدنی و مواد آلی، مقاوم به درجه حرارت پایین، عایق الکتریکی، مقاوم در برابر ازن، مقاوم در برابر تابش، شعله عقب مانده، هیدروفوبیک، غیر سمی، بی مزه و فرسودگی فیزیکی. محصولات سیلیکون را می توان به چهار دسته تقسیم کرد: لاستیک سیلیکون، روغن سیلیکون، رزین سیلیکون، و عامل اتصال.

2، فرآیند قالب گیری تزریقی:  

  • ریخته گری قالب از سیلیکون   مورد باید بر روی ماشین قالب سازی vulcanization ثابت شود، سپس پارامترهای مانند دمای، فشار و زمان مورد نیاز برای قالب بندی را تنظیم کنید.
  • تخلیه   مواد خام سیلیکون در قالب قالب   پس از دمای دستگاه رسیدن   مقدار تعیین شده، سپس   | ماشین قالب سازی برای گرمازدگی.
  • بعد از اتمام زاویه بندی، قالب ریختن را باز کنید   و   مورد سیلیکون را حذف کنید

3   پردازش دستی:  

لبه ها را با تیغه یا قیچی برش دهید.

4 |   سیستم خنک کننده و گرمایش

مهر و موم باید قابل اطمینان باشد، سیستم باید پدیده نشتی را تحت فشار 0.5mpa نداشته باشد، و تعمیر آسان است، اندازه و شکل شیار مهر و موم در قاب دیوار باید مطابق با استانداردهای مربوطه.   Spacers دونده آب و روغن باید از مواد ساخته شده که به راحتی خوردن نباشد. قالب های جلو و عقب باید حالت تحویل متمرکز آب را اتخاذ کنند.

نمایش محصول

قالب گیری تزریقی

کارخانه نمایش  

قالب گیری تزریقی

درباره Rapid Direct

یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ سه بعدی، تولید ورق فلز، قالب گیری تزریقی یا سایر خدمات مرتبط با تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us