فرایند ریخته گری تزریقی جام پلی ¬ پروپیلن پلاستیکی

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

فرایند ریخته گری تزریقی جام پلی ¬ پروپیلن پلاستیکی

ریخته گری تزریقی یک روش ریخته گری محصولات صنعتی است. محصولات معمولا از لاستیک یا پلاستیک ساخته شده است، همچنین می تواند به تزریق قالب تقسیم شود. تزریق   ماشین قالب سازی مواد گرمانرم یا ترموسیت با استفاده از قالب قالب سازی پلاستیک ساخته شده از محصولات پلاستیکی از اشکال مختلف تجهیزات قالب ریخته گری، از طریق ماشین قالب گیری تزریق و قالب برای رسیدن به.

قالب گیری تزریقی

توضیحات محصول:

1،   مواد اولیه: پلی ¬ پروپیلن (PP)،     می تواند   رنگ های مختلف با اضافه کردن   رنگ های مختلف PP خالص سفید عاج شفاف است و می تواند در رنگ های مختلف رنگ شده باشد. رنگ آمیزی پپ در دستگاه های قالب گیری تزریق به طور کلی می تواند تنها از ترکیب اصلی استفاده کند. عناصر قابل انعطاف مستقل که باعث افزایش اختلاط در ماشین رامادا می شوند نیز می توانند با تونر رنگ شوند. استفاده از محصولات در فضای باز، به طور کلی با استفاده از تثبیت کننده UV و کربن سیاه پر شده است. از بیش از 15٪ مواد بازیافتی استفاده نکنید و یا باعث کاهش قدرت و تغییر رنگ شود. قالب گیری تزریق پپ معمولا نیازی به خشک کردن خاصی ندارد.

2، طراحی قالب و ذوب   دروازه: 0088 |  

دمای قالب می تواند     50-90 ° C، دمای هسته می تواند   5 ° C پایین تر از دمای حفره، قطر دونده می تواند     4-7 میلی متر، طول دروازه سوزنی می تواند 1-1.5 میلی متر باشد و قطر آن می تواند تا 0.7 میلی متر باشد.

3، تنظیم دمای ذوب:  

نقطه ذوب PP برابر 160-175 ° C، دمای تجزیه 350 ° C، اما تنظیم دما در طول فرایند تزریق، نمی تواند بیش از 275 ° C، دمای ذوب می تواند   240 ° C.

4، کنترل سرعت قالب گیری تزریق:

   برای کاهش استرس داخلی و تغییر شکل، می توانیم تزریق با سرعت بالا را انتخاب کنیم. اگر سطح الگوی یک خط نور و تاریک توسط دروازه گسترش یافته است، از تزریق کم سرعت و دمای قالب بالاتر استفاده کنید.

5 فشار تزریق تزریق:  

از فشار تزریق بالاتر (1500-1800 bar) و فشار نگهداری (حدود 80٪ از فشار تزریق) استفاده کنید. نگهداری   فشار در 95٪ سکته کامل و استفاده از زمان نگهداری دیگر.

6،   پس پردازش محصولات:  

به منظور جلوگیری از تغییر شکل انقباضی ناشی از پس از کریستالیزاسیون، محصول به طور کلی باید در آب گرم غوطه ور شود.

7، پردازش دستی:

لبه ها را با تیغه یا قیچی برش دهید.

نمایش محصول

قالب گیری تزریقی

کارخانه نمایش  

قالب گیری تزریقی

درباره Rapid Direct

در سال 2014 تاسیس شده است، سریع مستقیم تلاش های سازگارانه را برای یادگیری در حالی که رشد، ساخته شده است که قدرت نهایی ما تبدیل شده است. ما را از رقبای خود کنار گذاشته است، سفر ما یک مهارت است که در آن ما با راه حل های قابل اعتماد ساختن برای سهولت مشتریان خود بیرون آمده ایم. ما از مسیر دشوار و گیج کننده که مشتریان در طول فرایند تولید با آن مواجه هستند مطلع شده اند. از این رو، ما تولید کننده محصولات مورد نیاز خود را با هزینه ای با ارزش ترین و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده، رهبری می کنیم.

یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ سه بعدی، تولید ورق فلز، قالب گیری تزریقی یا سایر خدمات مرتبط با تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

 

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us