خانه چاپ 3D

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
شماره سریال پلاستیک
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

مزایای تکنولوژی چاپ 3D

چاپ سه بعدی

اقتصاد مقیاس نیروهای نامرئی هستند که از اقتصادهای مدرن صنعتی حمایت می کنند. کارخانه ها و خطوط تولید ویژگی های تولید انبوه در جوامع صنعتی مدرن است. برای به دست آوردن سرمایه گذاری اولیه در طراحی و تولید، شرکت باید تعداد زیادی از محصولات را به منظور بهره گیری از سرمایه گذاری اولیه به فروش برساند. بنابراین تولید محصول به فداکاری محصول چاپ تنوع 3.D با مجموعه ای کوچک و سفارشی مشخص می شود که باعث کاهش خطر و هزینه تولید محصولات جدید به بازار می شود. از طریق تجزیه و تحلیل خاص، ما معتقدیم که تکنولوژی چاپ 3D دارای مزایای زیر است.

 

Infinite طراحی چاپ 3D

تکنیک های تولید سنتی و صنعتگران تولید اشکال محدودی دارند و توانایی ساخت اشکال با استفاده از ابزارهای محدود محدود می شود. به عنوان مثال، تراش های چوبی سنتی تنها می توانند اشیاء دایره ای را ایجاد کنند، واگن های نورد می توانند قطعات را فقط با میلز مونتاژ کنند، و دستگاه های قالب گیری تنها می توانند اشکال شکل گرفته است. با این وجود، چاپگرهای 3D می توانند از طریق این محدودیت ها شکست بخورند، فضای طراحی های بزرگ را باز کنند و محصولاتی را تولید کنند که با تکنیک های سنتی فرق می کند یا حتی غیرممکن است.

 

بهبود طراحی محصول

نمونه اولیه اولین پیش نویس یک محصول است که به طراحان، مهندسان و تولید کنندگان کمک می کند تا از طریق تکرارهای متعدد به تجربه و تجربه ظاهر و محصول محصول دست یابند. نمونه اولیه سنتی از فوم یا خاک رس ساخته شده است و مدل های مفهومی به واسطۀ چاپ سه بعدی به سرعت ایجاد می شود و ارتباطات بهتر بین طراحان و مشتریان را فراهم می آورد. در تولید صنعتی سنتی، اگر یک مفهوم طراحی پس از تولید محصول معیوب باشد، شرکت باید مقدار زیادی از هزینه های زباله مواد را تحمل کند. با استفاده از تکنولوژی چاپ 3D برای ایجاد مدل های مفهومی می توانید طراحی اولیه را به سرعت تنظیم و به طور مداوم بهبود بخشد.

 

هیچ مونتاژ مورد نیاز نیست

چاپ سه بعدی ویژگی یک قطعه است که می تواند به طور قابل توجهی به کاهش هزینه های کار و حمل و نقل کمک کند. تولید انبوه سنتی براساس زنجیره های صنعتی و خطوط مونتاژ است. در کارخانجات مدرن، ماشین آلات قطعاتی مشابه تولید می کنند که سپس توسط کارگران جمع می شوند. مولفه های بیشتر یک محصول، هر دو زنجیره عرضه و خط تولید، طول می کشد و زمان و هزینه بیشتری برای جمع آوری و حمل آن خواهد بود. ویژگی تشکیل یکپارچه چاپ سه بعدی، نیاز به جمع آوری مجدد را حذف می کند، که زنجیره عرضه را کوتاه می کند و هزینه های کار و حمل و نقل را کاهش می دهد.

 

صرفه جویی در مواد اولیه

پردازش فلز سنتی مقدار قابل توجهی از ضایعات را با برخی از تولیدات تصفیه شده به ارمغان می آورد که در نتیجه 90 درصد مواد خام از بین می روند. مقدار دفع پرینترهای 3D به طور قابل توجهی کاهش خواهد یافت. با پیشرفت مواد چاپ، چاپ 3D " خالص تشکیل " تولید تبدیل خواهد شد به یک روش پردازش اقتصادی تر و سازگار با محیط زیست.

 

ترکیب بی نهایت مواد

ماشین آلات تولید سنتی برای جبران چندین مواد خام در فرایند برش یا قالب سازی دشوار است و مواد چاپ سه بعدی را می توان بصورت خودسرانه ترکیب کرد تا ساختارهای مورد نیاز عملکرد تولید کنند. به عنوان مثال، فیبر نایلون یا فیبر کامپوزیت فیبر نایلون-کربن می تواند خواص مکانیکی نایلون را بهبود بخشد و اضافه کردن 50٪ فلز تیتانیوم به پودر آلیاژ نیکل می تواند به طور قابل توجهی عملکرد را بهبود بخشد. در حال حاضر محققان تحقیق و توسعه مواد جدید کامپوزیتی مانند نانولوله های کربنی و گرافن را انجام می دهند.

نمایش محصول

چاپ سه بعدی

 

نمایش کارخانه

چاپ سه بعدی

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us