3D چاپ جواهرات

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
شماره سریال ABS
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

چگونه یک جواهرساز چاپ سه بعدی داشته باشیم

چاپ سه بعدی

طراحی قالب 3D

طراحی منحصر به فرد یکی از راه های اصلی ایجاد جواهرات منحصر به فرد است. کاربران می توانند با استفاده از نرم افزار مدل سازی سه بعدی ایده آل مدل حلقه عروسی را طراحی کرده و سپس آن را به جواهری ارسال کنند. اگر نمی دانید چگونه مدل خود را با مدل سازی نرم افزار بسازید مهم نیست. تا زمانی که طراح طلا و جواهر خود را به ایده خود بگوئید، طراح به شما کمک می کند تا مدل را با توجه به ایده خود طراحی کنید و در نهایت یک نمودار اثر سه بعدی را برای شما فراهم کنید تا بتوانید آن را ببینید.

قالب موم چاپ 3D

مواد جواهر معمولا فلزات گرانبهاست و چاپگر سه بعدی فلزی برای تولید محصولات پیچیده و پیچیده کوچک مناسب نیست. در حال حاضر فرآیند ریخته گری موم هنوز استفاده می شود و مهم ترین قالب موم توسط تکنولوژی چاپ 3D ساخته شده است. صنایع جواهرفروش معمولا DLP نور چاپ 3D چاپ، که تکنولوژی 3D چاپ با بالاترین دقت در حال حاضر استفاده می شود. با استفاده از مایع قابل جذب مایع حساس به نور رزین، یک قالب موم کامل می تواند با دقت تا سطح میکرون تولید شود و طراحی کاهش را می توان در جزئیات دقیق انجام داد.

 

درخت موم کارخانه

برای اطمینان از عملکرد بالا و کارایی ریخته گری موم، معمولا، چندین محصول به پایان رسید با هم بازی می کنند. گام بعدی جمع آوری مدل ها است.

قالب موم چاپ شده به صورت 3 بعدی باید از خطوط پشتیبانی اضافی برداشته شود و سپس با استفاده از ایزوپروپانول پاک شود تا رزین های باقی مانده حذف شود. هنگام کاشت درختان، اصل وزن سبک و وزن بالا را در پایین نگه دارید. یک آهنگر لحیم کاری است که یک انتهای چوب را روی حلقه ذوب می کند و انتهای دیگر روی چوب اصلی است که یک گام به طور معمول در صنایع جواهر به عنوان درختان موم شناخته می شود.

قالب ریخته گری کنید

قبل از شروع این مرحله، برای تعیین مقدار فلز مورد نیاز برای ریخته گری بعدی، درخت موم باید وزن شود.

A. خمیر گچ را مخلوط کنید

به طور کلی، قالب گچ در تولید جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد و برای تهیه گچ استفاده می شود. گاز داخل را می توان پس از چسب چوب برای جلوگیری از حباب استخراج می شود. این نسبت 1KG پودر گچ + 350 ~ 400ML خالص آب (درجه حرارت آب 20 ~ 28 ℃).

ب. ذوب شدن

بعد، درخت موم به صورت عمودی به یک فنجان فولادی مخصوص متصل می شود و ریز گچ تهیه شده به یک میکسر خلائی ریخته می شود. زمان تزریق باید به شدت در عرض 9 دقیقه کنترل شود و برای مدت 20 تا 30 دقیقه در خلاء باقی بماند. قبل از حذف قالب از گچ خارج شده و در دمای اتاق 3 ساعت صبر کنید.

C. شستشو با کالسینگ

قالب های موم همچنین می توانند در طول ریختن تبخیر شوند، اما به علت دقت و پیچیدگی بافت جواهرات، لازم است قبل از ریخته گری کردن موم، که باعث افزایش عملکرد قالب گچ می شود.

ریخته گری ریخته گری

پس از ذوب کردن و جوشاندن مقدار محاسبه شده فلز، فشار را فشار داده و آن را به قالب قالب گچ با یک ماشین بازپرداخت قالب فرآیند متوسط ​​تزریق کنید، آن را بیرون بیاورید و به طور طبیعی به مدت 5 تا 10 دقیقه خنک بگذارید و پس از آن ریخته گری را خارج کنید به طور کامل در آب سرد می شود.

پردازش و اتمام

حلقه را از تنه برش دهید، پس از پرداخت، پرداخت، الماس تنظیم و غیره، یک حلقه که متعلق به طراحی آنها است، تمام شده است.

سطح پیشرفته صنعتی امروزه کیفیت زندگی ما را بهبود بخشید، اما با بهبود مستمر استانداردهای زندگی مردم، بسیاری از مردم از محصولات کوکائین خسته می شوند. با توسعه فن آوری های در حال ظهور مانند صنعت چاپ سه بعدی، سفارشی سازی شخصی به یک روند در بسیاری از صنایع تبدیل می شود.

نمایش محصول

چاپ سه بعدی

 

نمایش کارخانه

چاپ سه بعدی

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us