ورق فلز ورق فلز

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

ورق فلز ورق فلز

تولید ورق فلز به نام ورق فلز پردازش. برای مثال، ساخت دودکش، آهن بشکه، گلدان های نفتی، لوله تهویه، سر اندازه آرنج، محل گرد، شکل قیف و غیره، روند اصلی، برش، خم کردن لبه لولا، خم شدن قالب، جوشکاری، پرچین، و غیره است که نیاز به دانش هندسی خاص. قطعات فلزی فلزات، قطعات فلزی نازک می باشد که می تواند توسط مهر زنی، خم شدن، کشش و سایر ابزارها پردازش شود. تعریف کلی قطعات با ضخامت یکسان در طول پردازش است. مربوطه قطعات ریخته گری، قطعات جوش، قطعات ماشینکاری و غیره است.

تولید ورق فلز

توضیحات محصول

ساخت ورق فلز   و تولید مواد معمولی (SPCC)، ورق گالوانیزه (SHCC)، ورق گالوانیزه (SECC، SGCC)، مس (CU)، برنج، مس، بریلیوم مس، ورق آلومینیومی (6061، 5052، 1010، 1060، 6063 ، آلومینیوم سخت و غیره)، آلومینیوم، فولاد ضد زنگ (آینه، طراحی سیم، مه)، با توجه به عملکرد محصول متفاوت است، مواد مختلفی را انتخاب می کنند، معمولا نیاز به ابزار و هزینه آن را از محصول در نظر بگیرید. حداقل، برنج، برنز، مس، فلزات سخت شده، ضدزنگ.

(1) SPCC، به طور عمده برای آبکاری و پخت، هزینه کم، آسان به شکل، ضخامت مواد 00129 | 3.2 میلیمتر

(2) SHCC داغ ورق، مواد T ≥ 3.0 میلی متر، همچنین برای قطعات آبکاری و پخت قطعات رنگی استفاده می شود که هزینه آن کم است، اما برای تهیه فرم به طور عمده با استفاده از قطعات صاف استفاده می شود.

(3) ورق گالوانیزه SECC و SGCC.SECC صفحه الکترولیتیک به مواد N، مواد P، N مورد استفاده برای درمان سطح، هزینه های بالا، مواد P مورد استفاده برای اسپری قطعات استفاده نمی شود.

(4) مس؛ به طور عمده از مواد هدایت استفاده می شود، این سطح درمان نیکل، کروم پوشش، یا بدون درمان، هزینه های بالا است.

(5) صفحه آلومینیوم؛ معمولا کرومات سطحی (j11-a)، اکسیداسیون (اکسیداسیون هدایت، اکسیداسیون شیمیایی)، هزینه بالا، نقره، نیکل پوشش داده می شود.

(6) پروفیل آلومینیوم؛ مواد با ساختارهای پیچیده پیچیده به طور گسترده ای در جعبه های مختلف استفاده می شود. پایان با صفحه آلومینیومی

(7) فولاد ضد زنگ؛ عمدتا بدون هیچ گونه سطح درمان استفاده می شود، هزینه بالایی دارد.

استفاده: پردازش فلز سخت افزار ورق

درمان سطح: پوشش پودر یا روی، مسواک زدن

Tolerance: 0.5mm-0.10mm

جزئیات بسته بندی: پر کردن دقیق فلز، مهر و موم ورق فلز، قطعات مهر و موم فلزی؛ بسته بندی بلیستر، کارتن، مورد چوبی.

تولید ورق فلز

نمایش محصول

تولید ورق فلز

کارخانه نمایش

تولید ورق فلز

درباره Rapid Direct

در سال 2014 تاسیس شده است، سریع مستقیم تلاش های سازگارانه را برای یادگیری در حالی که رشد، ساخته شده است که قدرت نهایی ما تبدیل شده است. ما را از رقبای خود کنار گذاشته است، سفر ما یک مهارت است که در آن ما با راه حل های قابل اعتماد ساختن برای سهولت مشتریان خود بیرون آمده ایم. ما از مسیر دشوار و گیج کننده که مشتریان در طول فرایند تولید با آن مواجه هستند مطلع شده اند. از این رو، ما تولید کننده محصولات مورد نیاز خود را با هزینه ای با ارزش ترین و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده، رهبری می کنیم.
به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، ما مشتریان خود را با خدمات جهانی قابل اعتماد و قابل توجه می بینیم. تیم ما متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که عمدتا برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. این که آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ 3D، پردازش نمونه اولیه، ریخته گری، ساخت فلز ورق و یا سایر خدمات مربوط به تولید صنعتی هستید، سریع در اینجا برای کمک به رشد در طول سفر خود است.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us