ماشین چاپ 3D

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا چین شنژن
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

تکنولوژی چاپ 3D

چاپ سه بعدی

SLS / SLM

ایده SLM برای اولین بار توسط موسسه Fraunhofer در آلمان در سال 1995 ارائه شده است. اصل SLS و SLM شبیه فن آوری چاپ سه بعدی است و چسب به یک پرتو لیزر تبدیل شده است. اسکن قبل از شروع پرتو لیزر با قدرت بالا، کاشی پودر غلتکی پودر افقی پودر فلزی به اولین اتاق پردازش بستر، و سپس پرتو لیزر خواهد شد با توجه به لایه فعلی اطلاعات کانتور به صورت انتخابی برای ذوب بستر پودر، فرایند لایه فعلی را انجام دهید و سپس پردازش را به لایه بعدی منتقل کنید، به طوری که لایه پردازش، تا پردازش قطعات به پایان رسید.

مواد اصلی: پلاستیک، موم، سرامیک، پودر فلزی

مزایا: قطعات پیچیده را می توان بدون پشتیبانی آماده کرد.

معایب: با توجه به تراکم چسبندگی چسب، تراکم برخی از محصولات تکنولوژی 3D زیاد نیست.

 

3DP

3DP، همچنین به عنوان جت چسب شناخته شده است، چاپ پودر جوهر افشان. این تکنولوژی چاپ 3D بیشترین کار با چاپ جوهر افشان دو بعدی است. همانند فرایند SLS، تکنولوژی 3DP نیز قطعات را به وسیله پیوند پودر به طور کامل ایجاد می کند، اما با ذوب لیزر پیوند نمی دهد، بلکه توسط گیرنده ای که از نازل خارج می شود برای تکمیل کار پیوند.

تکنولوژی 3DP به عنوان یکی از تکنولوژی های چاپ 3D، تکنولوژی پیشرفته سریع نمونه سازی است که پس از SLS، FDM و دیگر تکنولوژی های پیشرفته ای که از تکنولوژی پیشرفته استفاده می شود، استفاده می شود. 3DP توجه بسیاری از شرکت های چاپ سه بعدی را به خود جلب کرده است.

مواد اصلی: ماسه کوارتز، پودر سرامیکی، پودر گچ و سایر مواد پودر

مزایا: هیچ لیزر و دیگر اجزای با هزینه بالا، هزینه کم و آسان برای کار و نگهداری؛ سرعت پردازش سریع قیمت مواد مصرفی و مواد تشکیل دهنده نسبتا ارزان و هزینه چاپ کم است.

 

FDM

FDM کوتاه است برای مدل سازی رسوبدهی شده. تکنولوژی توسط اسکات کرومپ، دانشمند آمریکایی در سال 1988، ساخته شده است. برای درک تکنولوژی FDM به طور کلی، آن را به دمای بالا برای استفاده از مواد خام به حالت مایع منتقل می کند که از طریق یک نازل که می تواند در جهت xy حرکت کند و در نهایت شکل می گیرد اشیاء سه بعدی در فضای سه بعدی.

مواد اصلی: پلی اتیلن، واکس ریخته گری ABS، و غیره

مزایا: هزینه کم، ساختار ساده، بهره وری بالا استفاده از مواد خام.

معایب: سرعت قالب گیری نسبتا آهسته، نازل مستعد انسداد، نگهداری ناخوشایند است.

 

SLA

فن آوری لیتوگرافی SRE Stereoscopic رزین حساس به نور را به عنوان مواد خام و لیزر USES کنترل شده توسط کامپیوتر برای اسکن زمین نقطه رزین حساس رزین مایع به نقطه با توجه به اطلاعات هر بخش لایه از بخش. لایه نازک رزین در ناحیه اسکن، یک واکنش فتوپرولیزایی ایجاد می کند و یک لایه نازک از بخش ایجاد می کند. پس از اولین لایه درمان، لایه ای از ضخامت را در زیر میز کار قرار دهید و سپس یک لایه جدید از رزین مایع روی سطح رزین قبلی که در حال درمان است اعمال کنید تا یک مدل جامد سه بعدی به دست آید. این روش دارای مزایای سرعت سریع تشکیل، اتوماسیون بالا، شکل پیچیده دلخواه و دقت ابعادی است و عمدتا در نمونه سازی سریع قطعات پیچیده و با دقت بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد اصلی: رزین مایع حساس به نور، و غیره

مزایا: دقت قالب بندی بالا؛ تراکم پراکندگی قطعات خوب است.

معایب: مشکل در پردازش پیگیری؛ درمان ثانویه یک مشکل جدی است.

 

   چاپ 3D چاپ محصول

چاپ سه بعدی

 

نمایش کارخانه

چاپ سه بعدی

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us