ساخت ورق های فلزی - تولید سفارشی فلزی براکت

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

ساخت ورق های فلزی - تولید سفارشی فلزی براکت

توضیحات محصول:

پردازش ورق فلز برای یک سوم پردازش فلز، کاربرد گسترده آن، تقریبا در تمام حوزه های زندگی است. پردازش ورق فلز فرایند برش، بیش از برش لیزری، برش پلاسما، برش شعله، قیچی، مهر زنی و غیره. برش لیزری در سال های اخیر به سرعت رشد کرده است. در زمینه برش ورق فلز، از ورق فوق العاده نازک میکرون به ده ها میلی متر ضخامت صفحات، همه می تواند برش کاملا موثر است.

ضخامت: 0.5-38mm؛ مطابق با الزامات طراحی مشتری، ورق فلز را به 0.5 تا 38 میلی متر فشار دهید

برش لیزری: برش لیزری مواد اولیه؛ پرتو لیزری تراکم با قدرت بالا برای روشن شدن مواد برش استفاده می شود تا مواد به سرعت به دمای تبخیر، تبخیر و تشکیل سوراخ ها گرم شود. با حرکت پرتو بر روی ماده، حفره ها به شکل یک عرض بسیار باریک (مانند حدود 0.1 میلی متر) شکاف، برای تکمیل برش مواد

جوش: با توجه به الزامات اندازه محصول برای اثر خم شدن؛ قبل از جوشکاری برای حفاظت از گازهای آرگون، حفاظت، شخصی یک سپر برای محافظت از آن، یک سپر را برای حفاظت از زیر محافظت می کند، محافظ باید با جوشکاری همکاری خوبی داشته باشد، باید منتظر بماند تا زمانی که جوشکاری می تواند پس از خنک شدن پوشش، توجه باید به پشت حفاظت از جوش یک سطح پرداخت شود، اما اگر سطح حفاظتی خوب وجود نداشته باشد، مایع جوش نمی تواند جریان یابد، شکل ندارد.

چسباندن: با استفاده از پرس پانچ، مواد را به یک شکل فشار دهید.

پرداخت: با استفاده از سمباده ساده پرداخت می شود مطابق با تعداد مش از بافتن ساندویچ کوچک تا سایبان کاغذ مش بزرگ است. به طور کلی، اگر سطح فلز در حال حاضر بسیار صاف است، شما می توانید شروع به 600، اگر نه خیلی صاف، شما می توانید از 400 یا 200 شروع کنید.

پرداخت های دستی: پس از لیزر، دستی را بردارید، سطح را صاف کنید.

تولید ورق فلز

نمایش محصول

تولید ورق فلز

کارخانه نمایش

تولید ورق فلز

درباره RapidDirect

در سال 2014 تاسیس شده است، سریع مستقیم تلاش های سازگارانه را برای یادگیری در حالی که رشد، ساخته شده است که قدرت نهایی ما تبدیل شده است. ما را از رقبای خود کنار گذاشته است، سفر ما یک مهارت است که در آن ما با راه حل های قابل اعتماد ساختن برای سهولت مشتریان خود بیرون آمده ایم. ما از مسیر دشوار و گیج کننده که مشتریان در طول فرایند تولید با آن مواجه هستند مطلع شده اند. از این رو، ما تولید کننده محصولات مورد نیاز خود را با هزینه ای با ارزش ترین و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده، رهبری می کنیم.

یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ 3D، تولید ورق فلز، قالب سازی، و یا سایر خدمات مرتبط با تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us