بخش تولید ورق فلزی

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

سفارشی ورق فلز ساخت  

تولید ورق فلز

توضیحات محصول

ساخت ورق های فلزی نیاز به طراحی و ترسیم نقاشی قطعات قطعات فلزی ورق دارد که همچنین به عنوان سه نمایش شناخته می شود. هدف از طراحی این است که ساختار قطعات ورق فلز آن را بیان کند. یک نمودار توسعه را بکشید. به این معنی که یک بخش پیچیده به یک قطعه تخت گسترش یافته است.

Blanking: NC blanking اولین نیاز به نوشتن پردازش پردازش NC است، با استفاده از نرم افزار برنامه نویسی، گسترش رسم را به NC NC ماشین کاری ماشین قابل شناسایی برنامه قرعه کشی، و سپس با توجه به برنامه ریزی قطعات صفحه از ساختار و شکل مشت بیرون

flanking tapping:     سوراخ فلنج و دود، در یک سوراخ کوچک در دود به سوراخ بزرگتر، ضربه زدن به سوراخ مکش مجددا. انجام این کار باعث افزایش قدرت، جلوگیری از دندان های لغزنده می شود. معمولا در ضخامت ورق فلز ورق نازک استفاده می شود. هنگامی که ضخامت بزرگتر است، مانند ضخامت بالاتر از 2.0، 2.5 و غیره، ما می توانیم به طور مستقیم شیر، flanging.

پانچینگ: پردازش ماشین آلات مشت زنی عمومی مجهز به زاویه پانچ، پانچ کردن، پانچ کردن، ضربه پانچ، سوراخ پانچ و دیگر روشهای پردازش برای دستیابی به هدف پردازش است.

گل میخس ناخن، مهره ناخن، پیچ ناخن، و غیره. روش پرچین معمولا توسط یک دستگاه مشت زنی یا دستگاه پرچین هیدرولیکی تکمیل می شود تا آنها را بر روی قطعات فلزی ورق نصب کند.

خم شدن: قسمتهای مسطح 2D را به قطعات 3D متصل کنید. پردازش آن نیاز به یک تخت تاشو و یک قالب خمشی مربوطه برای تکمیل عملیات دارد.

جوش ترکیب: چند بخش با هم و رسیدن به هدف پردازش قطعات یا قطعات جوش تک جوش، به منظور افزایش قدرت خود را. حزب پردازش به طور کلی دارای انواع زیر است: جوش قوس الکتریکی محافظت شده گاز CO2، جوشکاری قوس آرگون، جوش نقطه ای و جوش ربات و غیره. انتخاب روش های جوشکاری مطابق با نیازهای واقعی و مواد است. به طور کلی، جوشکاری محافظ گاز CO2 برای جوشکاری صفحات فولادی استفاده می شود. جوش قوس آرگون برای جوش ورق آلومینیوم؛ جوش ربات عمدتا در هنگام استفاده از قطعات مواد بزرگ و جوشکاری طولانی است. به عنوان مثال، برای جوشکاری کابینت، می توان از جوشکاری ربات استفاده کرد که می تواند کارهای زیادی را ذخیره کند و کارایی کار و کیفیت جوشکاری را بهبود بخشد.

درمان سطح: به طور کلی، درمان سطح شامل فسفات پوست پوست، گالوانیزه رنگ های رنگی، chromate، رنگ پخت، اکسیداسیون، و غیره. فسفات پوست به طور کلی برای صفحات سرد و الکترولیتی استفاده می شود، نقش آن عمدتا به پوشش یک لایه فیلم محافظ روی سطح ماده برای جلوگیری از اکسیداسیون. سپس می تواند چسبندگی رنگ پخت آن را افزایش دهد. کرومات و اکسیداسیون معمولا برای درمان سطح آلومینیوم و پروفیل آلومینیومی استفاده می شود. روش خاص درمان سطح بر اساس نیاز مشتری انتخاب شده است.

مونتاژ: قطعات یا اجزای سازنده را به گونه ای ترکیب کنید تا مواد کاملی ایجاد کنید. مجمع آخرین گام تکمیل یک ماده است. اگر مواد به دلیل ابتلا و کبودی مورد استفاده قرار نگیرند، باید دوباره کار کند، که زمان زیادی را پردازش می کند و هزینه مواد را افزایش می دهد. بنابراین توجه ویژه باید به حفاظت از مواد انجام شود.

تولید نمایش

تولید ورق فلز

کارخانه نمایش

تولید ورق فلز

درباره RapidDirect

یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ 3D، تولید ورق فلز، قالب سازی، و یا سایر خدمات مرتبط با تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us