مجسمه چاپ 3D

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
شماره سریال پلیمر
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

مجسمه چاپ 3D

چاپ سه بعدی

چگونه یک مجسمه با چاپگر سه بعدی ایجاد کنیم؟

مرحله 1: 3D اسکن مجسمه

اول، اسکن مجسمه   و سپس داده های حاصل برای ایجاد جسم فیزیکی با استفاده از چاپگر 3D استفاده شد. و سپس شما را از این موجودات قالب می سازید و از طریق تزریق موم به آنها از موم صورت می گیرید.

 

مرحله 2: قالب موم

هر عدد در پوسته گچ پیچیده شد و در 870 ° در این   فرایند، موم ذوب می شود و جریان می یابد، پس پشت پوسته گنبد Humanoid است.

 

مرحله 3: پوشش پوسته گچ

در نهایت، 980 ℃ برنز مایع به آن تزریق می شود. هنگامی که آن را خنک و خارج شد، یک شخص برنز متولد شد.

 

به عنوان یک تکنولوژی پیشروی سریع، چاپ سه بعدی USES 3D مدل های دیجیتال، پاشیدن لیزر و دیگر فن آوری ها برای تحقق بخشیدن به مواد خام، که برای بیش از 30 سال توسعه یافته است. در مقایسه با روش های تولید سنتی، چاپ سه بعدی فرایند پیچیده صنعت تولید سنتی را در فرایند تولید تشکیل می دهد. برای تولید محصولات در یک زمان نیازی به قالب نیست، لذا دارای مزایای بهره وری بالا، هزینه کم، چرخه کوتاه و حفاظت از محیط زیست است.

 

در مقایسه با فرآیند تولید سنتی، تکنولوژی چاپ سه بعدی به شدت قابل استفاده است: می توان فرایند عادی مردم را برای ساختن محصولات، کاهش هزینه های تولید، مخترعان در چند ساعت ساده تر کرد تا بتوانند آخرین طراحی خود را فیزیکی کنند، سپس پس از تعدیل و چاپ آن به جای آنکه چندین هفته با نمونه اولیه تولید کارخانه منتظر بماند؛ دوم، هر بخش شکل را مستقیما از داده های گرافیکی کامپیوتری بدون هیچ گونه ماشینکاری یا قالب تولید می کند، که به طور چشمگیری چرخه توسعه محصول را کاهش می دهد؛ مقدار زباله در سنتی پردازش فلز متناوب است 90٪ از مواد خام فلزی در طبقه کارخانه حذف می شوند.

 

ترکیبی از مجسمه های اسکار و تکنولوژی چاپ سه بعدی مزایای تکنولوژی چاپ 3D را ثابت می کند. با کمک اسکار، چاپ سه بعدی در دور جدید رونق توسعه در جهان آغاز خواهد شد.

 

نمایش محصول چاپ 3D

 

 

چاپ سه بعدی

 

نمایش کارخانه چاپ سه بعدی

درباره Rapid Direct

RapidDirect در سال 2014 تاسیس شد، سریع سریع تلاش های سازگار برای یادگیری در حالی که رشد، ساخته شده است که قدرت نهایی ما تبدیل شده است. ما را از رقبای خود کنار گذاشته است، سفر ما یک مهارت است که در آن ما با راه حل های قابل اعتماد ساختن برای سهولت مشتریان خود بیرون آمده ایم. ما از مسیر دشوار و گیج کننده که مشتریان در طول فرایند تولید با آن مواجه هستند مطلع شده اند. از این رو، ما تولید کننده محصولات مورد نیاز خود را با هزینه ای با ارزش ترین و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده، رهبری می کنیم.
به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، ما مشتریان خود را با خدمات جهانی قابل اعتماد و قابل توجه می بینیم. تیم ما متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که عمدتا برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. این که آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ سه بعدی، پردازش نمونه اولیه، قالب سازی یا سایر خدمات مرتبط با تولیدات هستید، مستقیم سریع در اینجا برای کمک به رشد در طول سفر خود است.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us