CNC Machining بخش آلومینیوم

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
شماره سریال AL 6061
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

CNC Machining بخش آلومینیوم

ماشینکاری CNC، همچنین به عنوان ماشینکاری CNC شناخته می شود، استفاده از ابزارهای CNC برای پردازش است. از آنجا که پردازش CNC توسط پردازش کنترل کامپیوتری برنامه ریزی شده است، بنابراین پردازش CNC دارای مزایای کیفیت پردازش پایدار، دقت پردازش بالا، دقت بالا تکرار، می تواند سطح پیچیده و پردازش بالا پردازش را پردازش کند.

ماشینکاری CNC

متد متمرکز سازی ابزار این است که روش کار را با توجه به ابزار مورد استفاده تقسیم کنید و از همان ابزار CNC برای تکمیل تمام قسمت هایی که می توان آنها را به پایان رساند استفاده کنید. از چاقوی دوم و سوم برای انجام کاری که می توانید استفاده کنید. به این ترتیب، تعدادی از تغییرات ابزار می تواند کاهش یابد، زمان سفر خالی می تواند فشرده شود، و اشتباهات موقعیت یابی غیر ضروری را می توان کاهش داد.

برای قطعات CNC با مقدار زیادی از پردازش، قطعات پردازش را می توان به چند بخش با توجه به ویژگی های ساختاری خود، مانند شکل داخلی، شکل، سطح و یا هواپیما، و غیره. به طور کلی، سطح هواپیما و موقعیت برای اولین بار پردازش می شود و سپس سوراخ پردازش می شود. اول، اشکال هندسی ساده پردازش می شوند و شکل های پیچیده هندسی پردازش می شوند. اول، قطعات با دقت ماشینکاری کم پردازش می شوند، و سپس قطعات با دقت مورد نیاز ماشینکاری پردازش می شوند.

برای قطعاتی که مستلزم تغییر شکل دادن به ماشینکاری CNC است، روش توزیع ماشینکاری CNC خشن و خوب برای تصحیح شکل به علت تغییر شکل پذیری ممکن است پس از پردازش خشن مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین، به طور کلی، تمام فرآیندهای ماشینکاری خشن و خوب باید جدا شوند. به طور خلاصه، در تقسیم فرایند، ما باید به ساختار و تکنولوژی قطعات، عملکرد ماشین آلات، تعداد قطعات CNC پردازش محتوا، زمان نصب و سازمان تولید واحد بستگی دارد. علاوه بر این، پیشنهاد می شود که اصل تمرین فرایند کار یا اصل تمرکززدایی کار را اتخاذ کنید.

1. مواد آلومینیوم 7075 است

2. برنامه نویسی سی ان سی و ابزار مورد نیاز را انتخاب کنید.

3. پردازش T-groove جانبی در تراش و ظاهر نهایی.  

سپس برس ها را بعد از شستشو و پرداخت انجام دهید.  

 

 

نمایش محصول

ماشینکاری CNC

کارخانه نمایش

ماشینکاری CNC

درباره Rapid Direct

در سال 2014 تاسیس شده است، سریع مستقیم تلاش های سازگارانه را برای یادگیری در حالی که رشد، ساخته شده است که قدرت نهایی ما تبدیل شده است. ما را از رقبای خود کنار گذاشته است، سفر ما یک مهارت است که در آن ما با راه حل های قابل اعتماد ساختن برای سهولت مشتریان خود بیرون آمده ایم. ما از مسیر دشوار و گیج کننده که مشتریان در طول فرایند تولید با آن مواجه هستند مطلع شده اند. از این رو، ما تولید کننده محصولات مورد نیاز خود را با هزینه ای با ارزش ترین و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده، رهبری می کنیم. یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، Rapid Direct   وعده   مشتریان با خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی. سریع | مستقیم   تیم متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. آیا شما به دنبال ماشینکاری CNC، طراحی نمونه سازی، چاپ سه بعدی، تولید ورق فلز، قالب سازی، و یا سایر خدمات مرتبط با تولید، Rapid Direct   در اینجا برای کمک به شما در سراسر سفر خود رشد می کنند.

 

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us