CNC ماشینکاری قطعات فولادی ضد زنگ

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
شماره سریال AL 6061
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

CNC ماشینکاری قطعات فولادی ضد زنگ

فن آوری پردازش ماشینکاری CNC بزرگ اساسا همان ماشینکاری معمولی است، اما دارای خصوصیات خاص خودش است. بنابراین، هنگام طراحی بخش هایی از فرآیند ماشینکاری CNC، نه تنها باید از انعطاف پذیری ماشینکاری CNC، درجه بالایی از اتوماسیون، به ویژه مناسب برای منحنی پیچیده شکل پیچیده ماشینکاری، قطعات سطح منحنی، با تعداد زیادی از سوراخ ها، شیارها و پردازش پیچیده جعبه بدن، قطعات آرریس بدن، در مورد بسیاری از انواع، تولید دسته کوچک، با استفاده از پردازش ابزار ماشین عددی می تواند مزایای اقتصادی بیشتری به دست آورد.

ماشینکاری CNC

مواد: پردازش دست ورق CNC، به طور کلی مواد ABS را انتخاب کنید، این ماده آسان برای تولید پردازش دست ورق، راحت برای پردازش اکسیداسیون سیم، و پس پردازش دست ورق نیز زیبا تر است. اگر شما نیاز به استفاده از محصولات شفاف، شما می توانید PMMA (اکریلیک)، ABS شفاف، PC شفاف و دیگر مواد برای پردازش دست محصولات CNC ورق های شفاف را انتخاب کنید. ورق دستی تولید شده توسط این مواد از طریق صیقل بسیار شفاف است و به همان اندازه به عنوان محصول واقعی به دست می آید.

برنامه ریزی سی ان سی: برش فرز CNC، این ابزار رایج ترین در مراکز ماشینکاری است. مواد ساخت را می توان به یک تیغه تنگستن سفید سفید تقسیم کرد. همچنین می تواند به ابزارهای برش آلومینیوم و فرز برقی تقسیم شود.

ماشینکاری قطعات سیلندر برای بزرگترین اندازه و تیغه پروفیل T در ماشین تراش، سپس CNC پردازش اندازه کلی ظاهر و قطعات قطب مثبت خارج از مرکز سوراخ معمولی حفاری، در نهایت لیزر حکاکی لوگو.

خراب شدن:   اپراتور باید بر روی سطح محصول با توجه به نقاشی برداشته شود تا سطح محصول صاف شود

پرداخت های دستی: به صورت دستی له کردن محصولات با توجه به نقاشی های 3D در کامپیوتر، به طوری که نشانه های CNC در سطح پاک می شوند. کارکنان ماشینکاری دستی از کاغذهای شن و ماسه استفاده می کنند تا محصولات را از چوب خنک به خوب له کنند و سپس آنها را برای پس پردازش بیشتر ارسال کنند.

پرداخت: اپراتور سطح محصول را با یک مایع پرداخت مینماید تا ظاهر شفاف را به دست آورد.

نمایش محصول

ماشینکاری CNC

کارخانه نمایش

ماشینکاری CNC

درباره Rapid Direct  

در سال 2014 تاسیس شده است، سریع مستقیم تلاش های سازگارانه را برای یادگیری در حالی که رشد، ساخته شده است که قدرت نهایی ما تبدیل شده است. ما را از رقبای خود کنار گذاشته است، سفر ما یک مهارت است که در آن ما با راه حل های قابل اعتماد ساختن برای سهولت مشتریان خود بیرون آمده ایم. ما از مسیر دشوار و گیج کننده که مشتریان در طول فرایند تولید با آن مواجه هستند مطلع شده اند. از این رو، ما تولید کننده محصولات مورد نیاز خود را با هزینه ای با ارزش ترین و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده، رهبری می کنیم.
به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید آنلاین در جهان، ما مشتریان خود را با خدمات جهانی قابل اعتماد و قابل توجه می بینیم. تیم ما متشکل از کارشناسان ماهر و پرشور است که عمدتا برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد کسب و کار شما کار می کنند. این که آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی، چاپ 3D، ماشینکاری CNC، پردازش نمونه اولیه، قالب سازی، و یا سایر خدمات مرتبط با ساخت و ساز، مستقیم سریع است که به شما کمک می کند تا در طول سفر خود رشد می کنند.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us