CNC ماشینکاری قطعات فلزی

جزئیات خدمات
نام تجاری RapidDirect
شماره سریال AL 6061
کشور مبدا شنژن چین
پرداخت
قیمت پیشنهادی قابل مذاکره است
حداقل سفارش 1
میانگین زمان تحویل قابل مذاکره است
روش پرداخت T / T، PayPal، Western Union، ویزا

قطعات فلزی CNC

پردازش مکانیکی سنتی استفاده از ابزار دستی دستگاههای معمولی ، پردازش با ابزار مکانیکی در حال حرکت برای برش فلز ، تکیه بر چشم با کالیپر و سایر ابزارها برای سنجش صحت محصول است. صنعت مدرن مدتهاست كه از كنترل دیجیتالی رایانه ای ابزارهای ماشینی برای عملیات استفاده می كند ، ابزارهای دستگاه CNC را می توان با توجه به تکنسین های هر محصول و مؤلفه ای كه مستقیماً پردازش می شوند ، از قبل برنامه ریزی كرد. این چیزی است که ما آنرا ماشینکاری CNC می نامیم. ماشینکاری CNC به طور گسترده در همه زمینه های پردازش مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد ، روند توسعه پردازش قالب و یک ابزار فنی مهم و ضروری است.

ماشینکاری CNC

توضیحات تولید

CNC فرآیند ماشینکاری

فرآیند تهیه: آلومینیوم 6061 را آماده کنید.

پردازش خشن: این فرآیند نیاز به تکمیل سطح داده ، زاویه داده و سوراخ داده دارد. به منظور اطمینان از راندمان پردازش خشن ، خوراک ابزار نسبتاً بزرگ است ، بنابراین دقت پردازش زیاد نیست.   محصولات ساخته شده از مواد اولیه از طریق پردازش ساده یا پردازش اولیه به طور کلی برای نیمه نهایی و اتمام آماده می شوند ، به گونه ای که روند پردازش بعدی را سریعتر و راحت تر تسهیل می کند. محصولات فرآوری شده درشت با دقت ماشینکاری پایین و کیفیت پایین سطح مشخص می شوند.

کتابچه راهنمای کاربر: شن و ماسه و جلا دادن به نیاز مشتری ، در طول پرداخت خشن ، تعداد زیادی از توپ های فلزی ، آهک و ساینده در طبل قوطی شیب دار قرار می گیرند. هنگامی که درام می چرخد ​​، توپ و ساینده به طور تصادفی در درام می چرخند و برخورد می کنند تا جبهه محدب را برداشته و زبری سطح را کاهش دهد ، که می تواند حاشیه حدود 0.01 میلی متر را از بین ببرد. پولیش دقت ابعادی یا هندسی قطعه کار را بهبود نمی بخشد بلکه برای بدست آوردن سطح صاف یا براق آینه و گاهی اوقات برای از بین بردن براق (انقراض) استفاده می شود.

اکسیداسیون آندی: آنودایز کردن سطح ، اکسیداسیون الکتروشیمیایی فلزات یا آلیاژها. فرآیندی که توسط آن آلومینیوم و آلیاژهای آن با استفاده از یک جریان کاربردی تحت الکترولیت مربوطه و شرایط خاص تکنولوژیکی ، یک فیلم اکسید روی محصولات آلومینیومی (آند) تشکیل می دهند.

نمایش محصولات  

ماشینکاری CNC

نمایش کارخانه

ماشینکاری CNC

درباره Rapid Direct  

مستقر سریع در سال 2014 ، تلاش مستمر برای یادگیری در حالی که در حال رشد است ، انجام داده است ، که به قدرت نهایی ما تبدیل شده است. سفر کردن به ما جدا از رقبای خود بوده است ، سفر ما ماهرانه بوده است که در طی آن ما با سهولت تولید راه حل های قابل اعتماد برای سهولت مشتریان به ما رسیده است. ما از مسیر دشوار و گیج کننده ای که مشتریان در طی فرایند تولید با آن روبرو هستند آگاه بوده ایم. از این رو ، ما تولید محصولات مورد نیاز آنها را با مقرون به صرفه ترین روش و بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده ، رهبری کردیم.
ما به عنوان یکی از بهترین شرکتهای تولید آنلاین در جهان ، ما به مشتریان خود قول خدمات قابل اعتماد و قابل توجه جهانی را می دهیم. تیم ما متشکل از متخصصان ماهر و پرشور است که در درجه اول برای ایجاد راه حل های قابل توجه برای رشد شغل شما فعالیت می کنند. آیا شما به دنبال طراحی نمونه سازی ، چاپ سه بعدی ، ماشینکاری CNC ، پردازش نمونه اولیه ، قالب سازی یا هر نوع خدمات مرتبط با ساخت هستید ، سریع مستقیم در اینجا است تا به شما در رشد در کل سفر کمک کند.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us