نمونه سازی سریع از چاپ دست چاپ 3D

2019-05-24

نمونه سازی سریع از چاپ دست چاپ 3D

امروزه، نمونه سازی سریع از     چاپ ماشین چاپ دست دوم با چاپ سهبعدی به سمت روشی کارآمد، هوشمندانه و سریع تر، تبدیل شدن به یک روند و شیوه جدید تغییر صنایع و ارائه خدمات سریع نمونه سازی می شود.

نمونه سازی سریع

چاپ سه بعدی چیست؟

چاپ سه بعدی، همچنین به عنوان نمونه اولیه سریع شناخته می شود، یک تکنولوژی مبتنی بر پرونده های مدل دیجیتال است که در آن پودر، مایعات و سایر اشکال مواد قابل اشتعال، لایه ای به صورت لایه ای به منظور تشکیل یک جامد ایجاد می شود. با سرعت تولید سریع، بدون پیچیدگی ساختاری و تولید شخصی سازی مشخص شده است.

پرینترهای 3D دستگاه هایی هستند که این کار را انجام می دهند. با توجه به فن آوری های مختلف چاپ و مواد، چاپگرهای 3D دارای اصول چاپ متفاوت، توابع نمونه، USES، و سایر جنبه ها هستند. محصولات چاپی اغلب برای ساخت نمونه اولیه، تأیید و طراحی به روزرسانی استفاده می شود و همچنین می تواند برای چاپ قالب ها و یا ساخت قطعات نهایی استفاده شود. فن آوری چاپ در خودرو، هواپیما، درمان پزشکی، قالب، ساخت، ساخت و ساز و بسیاری از زمینه های دیگر.

با ظهور تدریجی عصر صنعتی بزرگ، صنعت ساخت و ساز به سوی یک مسیر کارآمد، هوشمندانه و سریع تر در حال توسعه است. چاپ 3 روند رو به رشد و راه جدیدی برای تغییر صنایع است. چه کاری می تواند چاپ سه بعدی انجام دهد؟ مزایای چاپ سه بعدی چیست؟

نمونه اولیه سریع-2

1.3d   برای مقاصد چاپ

تکنولوژی 3D چاپ، همراه با پردازش کنترل عددی، ریخته گری، پاشش سرد فلز، قالب سیلیکون و سایر روش های تولید، تبدیل به ابزار موثر مدل مدرن، تولید قالب و قطعات شده است و به طور گسترده ای در هوافضا، خودرو، خانه مورد استفاده قرار گرفته است لوازم خانگی، زمینه های پزشکی، فرهنگی و خلاق.

مطالب چاپ شده 2.3 د

مستقیم مستقیم مواد متنوعی را با توجه به فن آوری های مختلف چاپ سه بعدی ارائه می دهد که شامل بیش از 120 نوع مواد، از جمله پلاستیک | نایلون | فلز | موم | مواد کامپوزیت | و غیره. هر چاپگر حرفه ای سه بعدی مجهز به تعداد زیادی از مواد ویژه است که می تواند انواع چاپ های 3D را تامین کند.

3. مزایای خدمات چاپ سه بعدی

زمان تولید را کاهش دهید، هزینه تولید را کاهش دهید، قطعات پیچیده تر، تولید تقاضای شخصی، حفاظت پاک و محیط زیست را کاهش دهید.

چاپ 3D   توسط بیشتر و بیشتر مردم به رسمیت شناخته شده و پذیرفته شده است. چاپگر 3D در صنعت یا زندگی، روش سنتی را نابود کرده و تخیل مردم را به نمایش گذاشته است که مفاهیم مردم را دوباره تعریف می کند " تولید " و " تولید هوشمند " .

نمونه سازی سریع

چاپ سهبعدی نسبت به تکنولوژی تولید سنتی یک انقلاب تکنولوژیکی عمده است، تکنولوژی تولید سنتی برای توصیف بیش از حد استفاده می شود، قادر به حل مشکلات فنی است که تولید سنتی نمی تواند، انگیزه تازه ای برای توسعه نوآورانه تولید سنتی، هر چند گفته می شود، تولید سنتی پس از هزاران سال انباشت و توسعه، در فرایند تولید، فن آوری تولید، مواد و غیره، بسیار بالغ شده است، و یک توابع جامع و کامل، که توسط تمام محافل جامعه از پایه صنعتی به رسمیت شناخته شده . اما با استفاده از تکنولوژی چاپ 3D، نمونه سازی سریع باعث راحتی بیشتری برای زندگی مردم می شود.

 

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us