قالب تزریق قالب تولید دست ساخته شده

2019-05-23

قالب تزریق قالب تولید دست ساخته شده

ریخته گری تزریق   روش های باز کردن بسته بندی قالب، قلم مو قالب (قالب تقسیم، قالب سه بعدی، قالب هواپیما)، قالب پفیز، که بر اساس اندازه محصول به تصمیم گیری است.

قالب گیری تزریقی

بسته بندی قالب: ابتدا قالب را با یک لایه خاک با ضخامت 3 تا 5 میلی متر پوشش داده و یک پوشش گچ را ایجاد کنید. لکه های خاک را از بین ببرید پور ژل سیلیکا شسته شده و عامل خیس را به پوشش کپور پر کنید و آن را به یک قالب تبدیل کنید.

قالب برس: به طور کلی برس سه لایه مطابق با الزامات قالب چند لایه، اولین لایه برس در خلاء نوع قالب، قلم مو در محل. لایه دوم گاز پانسمان. سطح پوشش سوم ثابت است.

قالب ریختن: ژل مخلوط سیلیکا را مخلوط کنید و عامل را به داخل ظروف از مدل های خوب بریزید و سپس آنها را به شکل خلاء سوق دهید. بعضی از آنها نمیتوانند مستقیما از نوع قالب نیز جدا شوند تا تولید صاف شود.

سیلیکون دست دارای ویسکوزیته کم، نقدینگی خوب، عملکرد خوب، انقباض کوچک، بدون تغییر شکل، انقباض در دو قسمت در هزار. انقباض بزرگ، تولید محصولات کوچکتر خواهد شد، دیگر مایعات به جامد پس از تغییر شکل، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا.

قالب گیری تزریقی

 

تفاوت بین قالب قالب دستی قالب گیری تزریقی و ماشینکاری صفحات CNC:

1. تفاوت روش های پردازش:

پردازش تراش نیازمند یک گون دست است و پوشش خلاء برای ساخت نسخه اصلی است و سپس قالب قالب سیلیکون را طبق نسخه اصلی برای تکرار ساخت.

2.   تفاوت مواد:

ورق دست تولید عمومی مواد مشترک مانند ABS، PP، اکریلیک و فیلم خلاء درست مثل ABS، PP، مواد اکریلیک، ارائه قالب ریخته گری پلاستیک است.

3. تفاوت در زمان پردازش:

پوشش خلاء را می توان تا زمانی که یک قالب سیلیکون ساخته شده است، تکرار کنید. به طور کلی، یک قالب سیلیکون می تواند 8 تا 15 محصول تولید کند که بسیار سریعتر از ماشینکاری CNC است.

4. تفاوت در دقت:

دقت ماشینکاری CNC بسیار بالاتر از پوشش خلاء است.

5. تفاوت در درمان سطح:

درمان سطحی مدل مدل دست مانند پاشش روغن است. به طور کلی، ورق دست ساخته شده توسط CNC می تواند در اجاق گاز پس از روغن پاشش خشک شود، در حالی که ورق دستی ساخته شده توسط پوشش خلاء می تواند به صورت طبیعی خشک شود.

اهمیت قالب گیری تزریقی

برای تولید قالب، قالب گیری تزریقی دقت تولید قالب و بهره وری استفاده از قالب در فرآیند استفاده را بهبود می بخشد، به طوری که برای ارتقاء کل فرآیند تولید قالب. در قالب قالب تزریق دقیق، هزینه طراحی به میزان کم کاهش می یابد و بازده تولید و کیفیت قالب بهبود می یابد. در حال حاضر به طور مداوم در توسعه اقتصاد در کشور ما، قالب تزریق دقیق در کشور ما هنوز از مرحله اولیه است، بنابراین توسعه قالب تزریق پلاستیک دقیق در توسعه آینده خواهد شد پیشرفت خاص، بنابراین باعث می شود دقت تکنولوژی تولید قالب گیری تزریقی به میزان مشخص، توسعه خاصی به دست آورد و بهبود یافته است، به طوری که تا حد زیادی، توسعه تولید قالب و پیشرفت را ترویج می دهد، بلکه پیشرفت اجتماعی و توسعه اقتصادی را ترویج می کند. علاوه بر این،     در RD، شما با سفارشی با کیفیت بالا ارائه خواهید شد   خدمات ریخته گری پلاستیک.

قالب گیری تزریقی

Share this Post:

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us