تولید ورق فلز

خدمات تولید ورق فلزی

RapidDirect مقدماتی و مقرون به صرفه برای تولید نمونه های فلزی ورق فلز مقرون به صرفه و مقرون به صرفه   خدمات   برای نمونه اولیه کم حجم برای اجرای حجم بالا.  

فرایند تولید ورق فلز ما عبارتند از جت آب، لیزر و برش پلاسما؛ ترمز هیدرولیک و مغناطیسی؛ مهر زنی، مشت زدن،   جوشکاری فرایندهای تکمیل شامل آنندازی، پوشش دادن، پوشش پودر و نقاشی هستند.  

ما 50 مجموعه ماشین آلات تولید ورق فلز داریم. این که آیا شما نیاز به یک قسمت یا 5000 قسمت دارید، در RapidDirect، سفارش شما را می توان به سرعت 3 روز حمل کرد.  

مزایای تولید ورق فلز  

 • طول عمر بیشتر قطعات فلزی را می توان برای نمونه سازی و برنامه های کاربردی نهایی استفاده کرد.  

 • بیشتر هزینه بهره وری.   مشتریان می توانند در مقادیر دقیق برای تولید سفارش دهند.  

 • خواص قوی تر مواد ورق فلز طیف وسیعی از خواص مکانیکی را ارائه می دهند.  

 • زمان سريعتر سفارش شما   می توان به پایان رسید و فقط در   تحویل داده شد چند روز.  

خدمات ما  

به عنوان یکی از رایج ترین فرآیندهای تولید،   تولید ورق فلز به شکل نازک و تخت فلزی   به ساختارها با استفاده از طیف وسیعی از تکنیک ها. در زیر خدمات عمده RapidDirect فراهم می کند:  

تولید ورق فلز

پانچ  

فرایند پانچ در یک ورق فلز در بین پانچ و یک قالب در داخل یک مطب قرار می گیرد. هر دو پانچ و مردن یک شکل مشابه دارند، هرچند که به صورت پراکنده در ابعاد متفاوت هستند، به طوری که وقتی پانچ به قالب خرد می شود، در ورق فلز ایجاد سوراخ یا افسردگی ایجاد می شود.

برش  

در ورق فلز،   ابزار برای برش ورق فلز به اندازه استفاده می شود. برای فلزات نرم تر   قلم دستی قلم موجود در دسترس است، اما   به طور کلی ابزارهای برش پیچیده تر مانند جت های با سرعت بالا، لیزرها و ابزارهای برش پلاسما برای تولید صنعتی رایج هستند.

مهر زنی  

در فرایند پرس و جو، یک قطعه از ورق فلزی موجود در قالب فشار دادن قرار می گیرد که فلز را به صورت خالص مورد نظر با استفاده از قالب های مرد و زن متصل می کند.  

 

توانایی های ما  

مواد

ساخت ورق فلز توسط مواد   سهام ورق شایع ترین مواد   فولاد (به ویژه فولاد ضد زنگ)، آلومینیوم و مس هستند. در RapidDirect، ما مجموعه ای از نمرات برای هر ماده ارائه می دهیم:  

فولاد فولاد ضد زنگ 301 فولاد ضد زنگ 316 / 316L فولاد ضد زنگ 304 فولاد ضد زنگ 1018
آلومینیوم آلومینیوم 5052      
فلز مس مس 101 مس C110 مس 260 (برنج)  

* برای جزئیات بیشتر و پارامترهای خاص، لطفا   با متخصص ما مشورت کنید  

پایان دادن

پس از ورق فلز   به سمت راست شکل گرفته است   شکل، این به نوبه خود پایان سطح است. درمان پایان سطح   نه تنها زیبایی زیبایی از اجزای فلز را تغییر می دهد، بلکه خواص قسمت را تغییر می دهد، باعث مقاومت در برابر سایش، هدایت بهتر و بیشتر می شود.  

تولید ورق فلز

 • انفجار مهره
 • پودر کت
 • آنودیزاسیون (نوع II یا نوع III)
 • فیلم شیمیایی (پوشش کرومات تبدیل)
 • سفارشی

تحمل

در RapidDirect، تحمل استاندارد برای برش ها +/- 0.020 '' و   است +/- 2 درجه برای خم شدن سطح بالایی از تحمل، قادر به دستیابی است، اما لطفا درک کنید که   اغلب زمان های تولید و هزینه های بالاتر را در بر می گیرد.  

چرا تولید ورق فلز در RapidDirect؟

 • Professional - RapidDirect دارای یک تیم مهندس است که آماده است تا شما را به نمونه اولیه یا تولید هر قطعه یا محصول ورق فلزی کمک کند.

 • مقرون به صرفه   - با کمک RapidDirect   شبکه تولید کنندگان ورق فلز، قطعات شما را می توان با قیمت بسیار رقابتی تولید می شود.

 • صرفه جویی در زمان - 50 مجموعه از دستگاه های تولید ورق فلز   در RapidDirect، اطمینان از زمان سرعتی کوتاهتر برای نمونه اولیه، قطعه یا محصولات تمام شده است.

 • یک راه حل - به عنوان یک قطعه ثابت یا بخشی از یک فرایند مکانیکی، ورق فلز طیف گسترده ای از راه حل های ساخت ورق فلز سفارشی برای هر پیچیدگی ارائه می دهد.  

آماده شروع تولید

پیام خود را در زیر برای ما ارسال کنید و هزینه های فوری و بازخورد در مورد قابلیت تولید را بدست آورید.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us