قالب گیری تزریقی

خدمات قالب گیری تزریقی

Rapid Direct دارای سفارشی با کیفیت بالا می باشد.   خدمات قالب گیری و تزریق تزریق برای طراحان و مهندسان محصولات.  

در حال حاضر، ما 25 مجموعه از دستگاه قالب گیری تزریق، با قابلیت تولید عالی که به ارمغان می آورد، ما وعده   زمان سربازي 50 تا 10،000 مورد سفارشات در عرض 15 روز است. ماشین آلات تزریق پلاستیک ما   نیروی بستگی دارد می تواند   از 28 تا 1000 تن، کاملا نیازهای شما را برآورده می کند.  

علاوه بر این، ما پروسه های تأیید مواد پیشرفته و کیفیت را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که ابزار و قطعات شما بیش از انتظارات شما باشد. شروع تزریق سریع سریع امروز!  

چرا تزریق قالب در RapidDirect؟در RapidDirect ما از پیشرفته ترین دستگاه های قالب گیری تزریقی استفاده می کنیم تا قالب های خود را برای تولید محصولات تولید کنند. با احتیاط دقیق در هر فرایند، ما متعهد به ساخت قالب 100٪ دقیق و محصول نهایی با بالاترین کیفیت.به عنوان مهم ترین بخش از تمام فرایندها، گرفتن قالب به همان شیوه ای که نیاز دارید، اهمیت حیاتی دارد. تیم فنی ما همیشه آماده است تا به شما کمک کند تا آن را کامل کنید.فرایند بسیار اتوماتیک به عنوان قالب گیری تزریقی، درست کردن آن در پیش تولید می تواند هزینه های خود را در زمان و مواد خام کاهش دهد. RapidDirect حرفه ای است که به شما کمک می کند تا هر نوع محصول قالب بندی یا قطعه ای که نیاز دارید تولید کنید.گزینه هایی با تزریق ریخته گری وجود دارد مانند اینکه بتوانید چندین قسمت را روی یک قالب و قالب بندی تک تک ایجاد کنید. برنامه ریزی پیش رو در مورد قطعات گروه بندی شده و یا سرامیک سازی می تواند هزینه و تولید شما را ذخیره کند. با تیم ما صحبت کنید و تخصص ما را به کار ببرید.سفارشات تولید انبوه می تواند هزینه و زمان تولید را کاهش دهد. ما می دانیم که چگونه می توان اقداماتی را برای کاهش هزینه های خود برای سفارش های بزرگ انجام داد.خدمات ماتزریق ترموپلاستیک MقدیمیRapidDirect طراحی و تولید ابزار، قالب و قالب برای ابزارهای سریع، نمونه سازی و تولید انبوه را قادر می سازد.ساخت قالبریخته گری تزریقی مدل های 3D را به شکل های با کیفیت بالا تبدیل می کند. ما پیشنهاد   فرایند ساخت قالب مناسب برای هر دو نمونه سازی و تولید انبوه اجرا می شود.  Overmoldingبا تزریق یک الاستومر ترموپلاستیک یا مواد لاستیک سیلیکون به طور مستقیم بر روی یک بستر پلاستیکی سفت و سخت، تولید بیش از حد قطعات با کیفیت بالا، قطعات چند مواد.  قالب را وارد کنیدیک بخش از پیش ساخته شده فلزی به یک قالب فرو می شود و سپس با پلاستیک برای تولید بخش نهایی به پایان می رسد.توانایی های مامواد  RapidDirect طیف گسترده ای از مواد پلاستیکی برای قالب گیری تزریقی را فراهم می کند، شما می توانید مواد مناسب را با توجه به خصوصیت فیزیکی خاص و هزینه انتخاب کنید. مواد اصلی ما ارائه شده در زیر ذکر شده است:   پلاستیک های سخت\\پلاستیک انعطاف پذیرپلاستیک لاستیکی ABSPEILDPETPEاستال پومPLAPC-ABSTPVاکریلیکپلی کربناتپتHDPEپلی پروپیلنپلی اتیلننایلون 6PPE-PSپلی استایرننایلون 6/6PPSPBTPSUPC-PBTپی وی سیزیرچشمی نگاه کردن* برای جزئیات بیشتر و پارامترهای خاص، لطفا   با متخصص ما مشورت کنید  تحملتمام مواد پلاستیکی   گسترش و قراردادن تحت تاثیر گرما و رطوبت. ما با شما همکاری خواهیم کرد تا طرح های خود را برای تولید بهینه سازی کنید. ما هر حوزه ای را می بینیم که در آن طراحی ضعیف ممکن است تنش گرمایی، انقباض، انحراف، و غیره ایجاد کند.  به غیر از موارد دیگر مشخص شده، ما مطابق با استانداردهای DIN16742 استاندارد برای قالب گیری تزریق پلاستیک. برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید برای راهنمای طراحی قالب تزریق و بیشتر در مورد نقص و راه حل های رایج.چه چیزی ما را جدا می کند؟از مهندسی کامل، حمایت از توسعه محصول تا تولید کارآمد، ما مشتریان خود را صرفه جویی در هزینه های مهم و مزایای اضافی بیش از رقبای ما. آنچه واقعا ما را از هم جدا می کند:  50 تا 10،000 قسمت + 15 روزطراحی رایگان برای گزارش تجزیه و تحلیل کاراییOvermolding و قابلیت های قالب بندی را وارد کنید100 + مواد پلاستیک و مایع سیلیکون مایع تجاریآماده شروع تولید

  • پیام خود را در زیر برای ما ارسال کنید و هزینه های فوری و بازخورد در مورد قابلیت تولید را بدست آورید.


قالب گیری تزریقی


 
 
 
   
   
   
     Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us