دربارهی ما

Rapid Direct مشخصات

RapidDirect توسط حرفه ای   ساخته شده است مهندسان مکانیک و طراحان، اختصاص داده شده به خدمت   جهانی   طراحان محصول، مهندسین و ماموریت های تهیه که نیاز به قالب بندی و قالب گیری تزریق خود را به چین بر می دارند ممکن است دشوار و وقت گیر باشد تا راه حل تولید مناسب برای نیازهای آنها پیدا شود. بنابراین این یک مهندس برای بحث مهندسی است. شما مجبور نیستید که روزهای ارسال RFQ ها، منتظر بازخورد، ارسال نقشه ها، درخواست مقادیر مختلف، منتظر بازخورد بیشتر، فقط برای دریافت کمتر از قیمت گذاری مطلوب و زمان سربازی. RapidDirect سریعترین و سریع ترین نمونه سازی سریع، قالب گیری تزریقی، قالب سازی قالب و خدمات ماشینکاری CNC را ارائه می دهد. RapidDirect یک شریک واقعی برای مشتریان خود است و متعهد به ایجاد روابط بلندمدت از طریق سبکهای کار بسیار مشارکتی و ارتباطات واضح است.   به عنوان یک شرکت تولید کننده پیشرو در تقاضا،   ما بیش از 700 تجهیزات را شامل می شود، از جمله 500 ماشین آلات CNC، 6 دستگاه فرز فرمان و مجموعه ای از تجهیزات کمکی. علاوه بر این، ما 300 تکنسین حرفه ای داریم و متخصصین فنی را تولید می کنیم که به ما امکان می دهد بهترین خدمات و بهترین خدمات را ارائه دهیم.

هنگامی که با RapidDirect همکاری می کنید، سادگی سرویس های چندگانه را از یک فروشنده تنها دریافت می کنید و توانایی مقیاس از یک نمونه اولیه به ده ها مورد قبل ­ قطعات تولیدی به هزاران واحدی پایان داده شده است. با بزرگترین شبکه تولیدی در چین، RapidDirect   خدمات مشتری برتر، مقیاس پذیری جدی و بهینه سازی قیمت ها را با راحتی ارتباط با یک شرکت تاسیس شده در چین ارائه می دهد. RapidDirect   روابط پایدار را براساس ارتباطات روشن و سبک کار مشترک ایجاد می کند. مشتریان از خدمات تخصص نیز قدردانی می کنند.    

 

 

 

مشاهده بیشتر درباره Rapid Direct

our company

در سال 2014، ما یک شرکت راه اندازی با کمتر از 100 کارمند، اما ما اصرار کار سریع، با کارایی بالا، روش کار با کیفیت بالا. با خدمات حرفه ای فنی و حرفه ای ما، ما به اعتماد مشتریان ما اعتماد کردیم. تا سال 2016، مشتریان ما به بیش از 40 کشور در سراسر جهان گسترش یافته و تعداد کارکنان به 248 افزایش یافته است و شهرت خوبی در صنعت داشته است. در پایان سال 2018، تیم ما بیش از 500 عضو دارد و در صنایع تولید نمونه اولیه رهبری شده است. اکنون، ما مشارکت هایی با شرکت هایی مانند BMW، Volkswagen، FILR SYSTERMS، HUAWEI و غیره ایجاد کرده ایم.  

RapidDirect در سراسر صنایع گسترده ای از جمله خودرو، لوازم الکترونیکی مصرفی، تجهیزات پزشکی، نورپردازی، لوازم خانگی، کالاهای خانگی و غیره سرو کار دارد. RapidDirect از آنجا که توسط یک تیم از طراحان و مهندسان محصولات ساخته شده است، شکاف بین تفکر طراحی و تولید را می شکند. این تیم نیازهای توسعه دهنده محصول را درک می کند، چرخه توسعه محصول را درک می کند و ارزش تولید نمونه اولیه و حجم کم را به عنوان یک ابزار حیاتی از ابتدای ایده تا تولید کامل می داند.   ما پیشنهاد   مشتریان ما با طیف وسیعی از خدمات حرفه ای   عمدتا از جمله CNC ماشینکاری، تولید ورق فلز،   چاپ سه بعدی، قالب گیری تزریقی و غیره. ما بیش از 100 نوع مواد با توجه به طراحی مشتری ما ارائه شده است. به عنوان نمونه یک نمونه پلاستیکی را می توان به ABS، POM، PMMA، PC، PA، PEI، نایلون، PTFE و غیره پردازش کرد. با توجه به پایان سطح، ما می توانیم بیش از 30 نوع پردازش، مانند آندایزینگ، انفجار شن و ماسه، چاپ روی صفحه، پوشش پودر و غیره انجام دهید. علاوه بر این، ما نیز مشاوره تولید حرفه ای برای افزایش میزان موفقیت پروژه خود ارائه می کنیم.  

ما یک تیم بزرگ حرفه ای با بیش از 500 کارمند هستیم، ما بیش از 100 متخصص فنی در بخش مهندسی داریم. با بیش از 200 تکنسین ماهر که می توانند فرایند نمونه اولیه را سریعا انجام دهند. ما همچنین 80 کارمند حرفه ای را برای پایان دادن به ساخت قالب داریم. با کمک تیم لجستیک و تیم فروش، ما در واقع روند کلی نمونه سازی اولیه و تولید قطعات سفارشی را سرعت می بخشیم.

شرکت اطلاعات

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

Get in Touch with us

اطلاعات بیشتری را پر کنید، ما ظرف 24 ساعت به شما خواهیم رسید.

آدرس کارخانه

Rm306، فضای ZhiMei، شماره 2، Lixin Rd، Fuyong Town، Shenzhen، China، 518103

Email

info@rapiddirect.com

Contact Us

تلفن : 86-0755-85276703

Business Phone : 86-0755-85276703

زمان کاری :9:00-18:30(به وقت پکن)

contact us